درباره‌ی کاروالکتریک

دارای گواهی‌نامه‌های

ATEX & ISO 9001
IMQ اطمینان کیفیت محصولات

عضو رسمی

انجمن سندیکای برق ایران

گواهی‌نامه‌ها

درباره‌ی کاروالکتریک

کاروالکتریک نوین ایرانیان اطلس ، تاسیس شرکت در سال 1396

همانطور که قبل تر به این موضوع اشاره گردید با توجه به اعمال تحریم های ناجوانمردانه در داخل کشور عزیزمان ایران شرکت کاروالکتریک نوین ایرانیان اطلس ، توسط شرکت CZ و یکی از مدیران و سهام‌داران اصلی شرکت ، با هدف جایگزینی CZ در زمینه تأمین ، توزیع ، و تولید تجهیزات ضدانفجار در ایران تأسیس گردید .

این تشکل ، با هدف جلوگیری از قطع همکاری شرکت CZ ، با رویکرد حفظ ارتباط مستمر با صنعت نفت و گاز ایران و با توجه به نیاز کشور ، اقدام به توسعه‌ی فعالیت‌های خود تحت عنوان شرکت کارو الکتریک نوین ایرانیان اطلس نموده است . در این راستا ، تمام تجهیزات و لوازم مربوط به این شرکت با رعایت استانداردهای ایران و ATEX طراحی و تولید شده‌اند .

درباره‌ی کاروالکتریک
تکنولوژی کاروالکتریک

تکنولوژی کاروالکتریک

برای ارائه محصولات ایمن تر و مطمئن تر به کاربران، بر نوآوری ها و پیشرفت های فناوری تکیه کنید

کاروالکتریک نوین ایرانیان اطلس یک شرکت ملی با فناوری پیشرفته است. این شرکت همیشه بر اساس نوآوری های تکنولوژیکی هدایت می شود و سرمایه گذاری تحقیق و توسعه 7 تا 8 درصد از فروش سالانه شرکت را تشکیل می دهد و بر فناوری های اصلی مستقل و قابلیت های تحقیق و توسعه پایدار تسلط دارد . مرکز تحقیق و توسعه این شرکت به عنوان یک مرکز تحقیق و توسعه سازمانی با فناوری پیشرفته ، با تیم تحقیق و توسعه حرفه ای و یک آزمایشگاه سطح بالا که مطابق با استانداردهای بین المللی IEC است ، شناخته می شود.

تعهد کیفیت

کیفیت سنگ بنای کاروالکتریک و دلیل مهمی است که مشتریان ما را انتخاب می کنند .

کاروالکتریک گواهینامه سیستم کیفیت ضد انفجار ATEX DNV را گذرانده است .

محصولات این شرکت از فناوری پیشرفته بین المللی استفاده می کنند و مطابق با استانداردهای بین المللی IEC و استانداردهای اتحادیه اروپا ATEX طراحی و تولید می شوند. همه محصولات اصلی دارای گواهینامه ضد انفجار اتحادیه اروپا ATEX و گواهینامه بین المللی ضد انفجار IECEx هستند. کلیه محصولات ضد انفجار دارای گواهینامه صلاحیت ضد انفجار مرکز ملی بازرسی کیفیت محصولات ضد انفجار هستند . این شرکت مدیریت کیفیت را هسته اصلی خود می داند و به حفاظت از محیط زیست و سلامت شغلی کارکنان توجه دارد .

تعهد کیفیت​
به دنیا خدمت کنید

به دنیا خدمت کنید

یک شریک قابل اعتماد در زمینه حفاظت و ایمنی ضد انفجار

کاروالکتریک می تواند راه حل های جامع سیستم ایمنی ضد انفجار را در اختیار کاربران قرار دهد. محصولات به طور گسترده در پروژه های مهندسی مانند پتروشیمی، ماشین آلات پزشکی، فرآوری مواد غذایی، الکترونیک دقیق، کشتی های نظامی، هوا فضا و هوانوردی استفاده می شود. 

نظر به این موضوع یکی از اهداف اصلی مجموعه ما این است که بتوانیم فعالیت های خود را در زمینه‌ی جهانی گسترش دهیم .

پیمایش به بالا